image
image Фраза 2 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 3 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 4 Тут может быть какой-то текст Кнопка

Рекомендації з проведення сівби озимих культур у господарствах Чернігівської області під урожай 2018 року


Науковці Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН разом зі спеціалістами Департаменту агропромислового розвитку, інших обласних управлінь і організацій розробили науково практичні рекомендації з проведення сівби озимих культур у господарствах Чернігівської області під урожай 2018 року, в яких розглянуто особливості підготовки та проведення сівби озимих культур під урожай 2018 року. Показано шляхи оптимізації обробітку ґрунту, підготовки насіння до сівби, удобрення, підбору сортів, строків сівби, норм висіву, захисту посівів озимих культур від хвороб і шкідників в осінній період та використання посівних агрегатів.

 rekomendacyi-schodo-svbi-pd-urozhay-2018_.doc [192 Kb] (завантажень: 6)

 

Докладніше

Переглядів: 44 | Коментарів: 0

Весняна нарада аграріїв області в Інституті


У переддень початку весняних польових робіт 2 березня 2017 року Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з Інститутом сільськогосподарської мікробіології та агропромислового розвитку НААН на базі Інституту для аграріїв області проведено семінар на тему «Застосування новітніх наукових розробок і технологій у сільському господарстві». Ознайомитись з останніми розробками науковців зібралося понад п’ятдесят керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств та фахівців районних управлінь (відділів) агропромислового розвитку. Роботу семінару відкрив перший заступник голови Чернігівської обласної адміністрації Леонід Сахневич, який наголосив на необхідності застосування наукових досягнень у практичній роботі аграріїв.

Докладніше

Переглядів: 75 | Коментарів: 0

Рекомендації з проведення сівби озимих культур у господарствах Чернігівської області під урожай 2017 року


Науковці Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН разом зі спеціалістами Департаменту агропромислового розвитку, інших обласних управлінь і організацій розробили науково практичні рекомендації з проведення сівби озимих культур у господарствах Чернігівської області під урожай 2017 року, в яких розглянуто особливості підготовки та проведення сівби озимих культур під урожай 2017 року. Показано шляхи оптимізації обробітку ґрунту, підготовки насіння до сівби, удобрення, підбору сортів, строків сівби, норм висіву, захисту посівів озимих культур від хвороб і шкідників в осінній період та використання посівних агрегатів.

Rekomendacyi-schodo-svbi-pd-urozhay-2017.doc [362 Kb] (завантажень: 10)

 

Докладніше

Переглядів: 89 | Коментарів: 0

Пошук

Онлайн консультант

Горячі новини

Панель управління

Забули пароль?
Реєстрація