image
image Фраза 2 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 3 Тут может быть какой-то текст Кнопка
image Фраза 4 Тут может быть какой-то текст Кнопка

» » Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи використання нанобіотехнологій у сільському господарстві»

Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи використання нанобіотехнологій у сільському господарстві»


14-15 вересня 2015 р. відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи використання нанобіотехнологій у сільському господарстві», яку проводилиУкраїнський державний науково-дослідний інститут нанобіотехнологій та ресурсозбереження разом з Інститутом сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН.

У рамках конференції Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відвідала делегація представників аграріїв Китайської Народної Республіки на чолі з заступником керівника компанії «Хуань Фуань» паном Лю Цун.

Учасники конференції ознайомились з діяльністю Інституту, зокрема, у частині проведення досліджень щодо активності корисних ґрунтових мікроорганізмів за дії нанокарбоксилатів мікроелементів.

Відбувся обмін думками, зокрема, щодо застосування мікробних препаратів у поєднанні з карбоксилатами мікроелементів, які отримано за допомогою нанобіотехнологій. Учасники конференції намітили шляхи проведення подальших наукових досліджень та впровадження їх результатів у аграрне виробництво.

скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы

Переглядів: 106 | Коментарів: 0

Залишити коментарПошук

Онлайн консультант

Панель управління

Забули пароль?
Реєстрація